محل تبلیغات شما
حرفای زیر رو پس میگیرم
دوباره به همون شعبه رفتم، با مسول باجشم رفیق شدم
آدما باید کمی افکارشونو شستشو بدهند
از خودمون شروع کنیم
-------------------------------------------------------
بانک سامان شعبه اسلامشهر اولین بانکی که به نظرم شبیه همه چی بود جز بانک
چند نفر که جز بانکی شبیه به همه چی هستند رو در شعبه اسلامشهر بانک سامان پشت میز نشاندند
با سی و چند سال سن تا به حال هیچ خاطره ی بدی از  بانکی در ذهن ندارم
کارم به بانک ها و شعبات مختلف افتاده که در بعضی اوقات نبود مدارک کافی یا صف کشیدن مردم باعث گرفته شدن وقتم شده
اما هیچ کدام بهم بر نخورده و برام خاطره ی بدی از ورود به یک بانک در ذهنم نساخته
جز این بانک سامان شعبه اسلامشهر باغ فیض کوچه دوم
برای افتتاح حساب دقیقا ساعت هشت و نیم که اعلام کردند زمان شروع به کار شعبات بانک سامان می باشد جلوی بانک بودم و به مدت یک ربع تا آمدن آقایان صبر کردم و از آقایی که پشت باجه بود درخواست افتتاح حساب کردم
کد ملی منو چک میکنه میگه آدرس کد پستیت مال کوچه بقلیتونه
منم کد پستی پشت کارت ملی رو دادم و وقت ندارم و اصلا فکر نمیکردم باید الاف پیگیری کد پستی اشتباه ثبت شده هم باید بشم ،سرم شلوغه و نمیتونستم بیش از این وقت بزارم، صبح زود آمده بودم که کارم زودتر راه بیافته
رفتم و فردا با سند منزل رفتم و باز گفت کد ملی با آدرس ثبت شده در سیستم نمیخونه و نمیگفت نمیخونه یعنی چی مثلا طبقه یا واحد یا پلاک یا اسم کوچه کدوم نمیخونه
اینجا راهنماییم کرد و گفت برم کافی نت و یه کد پستی تهیه کنم
منم باز وقت نداشتم و امروزم گذشت و روز بعد رفتم کافی نت و با کد جدید رفتم که اینبار آدرس کد دقیق بود ولی سیستم قطع بود بابت مریضی کرونا
روز 6 فروردین بود
گفت برو تماس بگیر
هر وقت سیستم به سرور ثبت احوال وصل بود بیا
فرداش تماس گرفتم با 6422 داخلی 3 رو گرفتم که به کارشناسان وصل میشد
کارشناس بعد از شنیدن حرفای من راجب اینکه میخواستم مطلع بشم سیستم بازه یا نه فقط تونست شماره تماس شعب رو بهم بده که خودم باهاشون تماس بگیرم و از وصل یا قطع بودن سیستم  مطلع بشم
منم ازش خواستم شماره شعبه باغ فیض اسلامشهر که بهمون نزدیکه رو بده
با شماره شعبه اسلامشهر باغ فیض که تماس گرفتم آقایی که گوشی رو برداشت گفت باید به یکی از شعب مراجعه کنید تا بفهمید سیستم وصله یا نه
خانومم را با بچه پنج ساله فرستادم شعبه با وارد کردن چند دکمه روی صفه کلید که شاید نیم دقیقه هم زمان نبرد به خانومم گفت سیستم وصله به همسرتون بگو الان که وصله بیاد
منم باز وقت گذاشتم و رسیدم گفت کد ملی رو بده بعد از اینکه آدرس رو تایید کرد گفت پنجاه تومانی واریز کنم به شماره کارتی که مربوط به افتتاح حساب در بانک سامان می شد
پنجاه رو که دم عابر بانک همون شعبه کارت به کارت کردم و رفتم توی شعبه، گفت سیستم باز قطع شده
الان من سرم بیش از حد درد میکنه و فکر میکنم بجای بانک پا توی بغالی یا هر جای دیگه ای جز بانک پا گذاشتم و فقط با نوشتن این اتفاقی که برام افتاده برای مردمی که فکر میکنم شاید همدردم باشند میخوام کمی از ناراحتیم را برطرف کنم
چون نمیتونستم برخورد زشتشونو به خودشون برگردونم
والا ندیده بودیم با مشتری هیچ جای دنیا همچین رفتاری کنند
امیدوارم مدیران و گردانندگان بانک سامان صدا مشتری خود را بشنوند
ببخشید که با صدای مشتری بانک تماس نگرفتم
چون اونموقع نمیتونستم عمق فاجعه را شرح بدم و اگه میگفتم کی میخواست گوش بده
باز اینجا دو نفر درد کشیده مثل خودم میبینند و دلشون خنک میشه

دانلود Burnout Paradise: The Ultimate Box PS3

دانلود Deus Ex: Human Revolution - Directors Cut PS3

دانلود بازی batman arkham city برای PS3

بانک ,رو ,شعبه ,کد ,سیستم ,سامان ,بانک سامان ,شعبه اسلامشهر ,کد پستی ,همه چی ,افتتاح حساب ,اسلامشهر اولین بانکی ,شعبه اسلامشهر اولین

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

disgcarcentcal طبیعت Cheap NFL Jerseys Online Store | The Best Quality & Price. righpendiubrit wosondentaldte denuglicar Benjamin's site menecbugtmur tiomodenmi در راه مدرس