محل تبلیغات شما
از میلیاردری شنیدم که میگفت:
روزی منم مثل تو بودم
برای مردم کار میکردم
چند تا چرخ داشتم و مزد میگرفتم بابت آماده کردن سفارشای مشتری ها
مبلغی که بهم میرسید کم بود و کارگرها هم در آن وضع بد بیشتر باعث اذیتم میشدند
اما با سرمایه بسیار کم در حدی که فقط تونستم مواد اولیه را خودم چکی تهیه کنم و مغازه در بازار اجاره کنم
شروع کردم و برای پاس کردن چک های تا صد میلیون تومان دغدغه داشتم
و امروز نیم میلیارد به کارکنانم حقوق میدم و چک ها را هم تا یک میلیارد به راحتی پاس میکنم
و الان صاحب همون مغازه ی اجاره ای توی بازارم و چند مغازه دیگر را کنار اجاره کردم
و زیرزمین هایی که برای دوخت و دوز اجاره کردم در یک سوله ی اجاره ای تجمیع کردم و کمک کم به فکر احداث شرکت دارم می افتم
و هر چه رو میخوام فقط میگم تا چه تاریخی میخوام و به چطور رسیدن بهش فکر نمیکنم و فقط میخوامش و تلاش میکنم و بهش میرسم
یه ماشین خارجی میخواست که جور نشد بخره اما چند سال بعد با دوبرابر قیمت همون ماشینو خرید و اینجا بهم میخواست بفهمونه که انقدر به فراوانی نعمات خدا ایمان داشت که ناامید از خرید ماشین سیصد میلیونی نشد بلکه دید درسته که نمیتونه اونو بخره اما در همین موقع در دیگری خدا بروش باز کرده و مقدمات اجاره مغازه در بازار براش فراهم شده، که طولی نکشید تا پولی که از بازار در آورد براش منجر به خرید همون ماشین با قیمت ششصد میلیون تومان یعنی دوبرابر قیمت قبلیش شد
میگفت: اونا که فکر کارگری دارند اگر به همان میزان درآمد کسب میکنند و جای تعجب نداره که به بیش از آن نمیرسند
و آنان که فکر سرمایه داری دارند به آنچه میخوان میرسند
میگفت: زحمت بسیار کشیدم و پشت کار داشتم و همیشه به هدفم فکر میکردم و شبانه روز برا رسیدن بهش میدویدم نه اینکه فقط بعضی اوقات اونچه میخوامش رو از ذهنم بگزرونم
ایشان، آن بنده ای که وفور نعمت را میبینه و بخاطر آنچه شکرگزاره و با ایمان برای رسیدن به نعمات بیشتر تلاش میکنه را توکل کننده به خدا مثال زد و گفت به بیشتر و بیشرش دست پیدا خواهد کرد و بنده ای که نا امیده را آنکه کفر نعمت میگوید خطاب کرد و گفت کم کم آنچه داره را هم به دلیل آنکه قدردانش نیست از دست خواهد داد و خدا از آن بنده به دلیل ندیدن نعمات بسیارش بدش هم خواهد آمد
حرفاش یه جورایی با انچه در ذهن من میگذشت برابری میکرد و به دلم نشت
نوشتم شاید به کار کسی هم بیاید

دانلود Burnout Paradise: The Ultimate Box PS3

دانلود Deus Ex: Human Revolution - Directors Cut PS3

دانلود بازی batman arkham city برای PS3

اجاره ,کم ,فکر ,هم ,ای ,خدا ,که فکر ,بخره اما ,و گفت ,به دلیل ,میلیارد به

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

علوم ماورا سرزمین انیمه و انیمیشن های زیبا پایگاه اطلاع رسانی ستاد مردمی رهپویان صلح و عدالت انجام پروژه های برنامه نویسی lacomroocon عطر یاس تور تایلند| تور بانکوک| تور پاتایا| تور پوکت نوروز 97 استرس استرس استرس ☸ دگـــــردیـــسے☸ گفتمان جهانی مهدویت