محل تبلیغات شما

چه چیزی افراد را به سمت رابطه جنسی با حیوانات می‌کشاند؟ این موضوع به میزان زیادی به رایحه و بوی حیوانات مربوط می‌شود! این عقیده و پاسخ افراد مبتلایی است که به صورت داوطلبانه در یک مطالعه تحقیقاتی آنلاین در زمینه زوفیلیا شرکت کرده‌اند. حدود 89 درصد از آن‌ها اعلام کرده‌اند که رایحه‌ی مطلوب شریک حیوانی برای آن‌ها بسیار جذاب و تحریک کننده است.

عامل دیگر جذابیت زوفیلیا برای افراد مبتلا می‌تواند این باشد که این عمل هنجارهای اجتماعی و انسانی را نقض می‌کند و به تبع شور و هیجان بیشتر و جذابیت جنسی بیشتری به ارمغان می‌آورد؛ این عقیده افرادی است که به این اختلال دچار هستند. چنین افرادی همواره به دنبال شور و هیجان جنسی متفاوت هستند و مواجه شدن با اندام جنسی متفاوت حیوانات برای آن‌ها انگیزه و شور فراوانی به همراه دارد.

جدای از مسائل ذکر شده، در دسترس نبودن شریک انسانی به دلایل گوناگون در بروز این اتفاق تأثیر گذار است. عدم رضایت جنسی در رابطه و یا تنوع طلبی را می‌توان از دلایل عمده‌ی این اتفاق نام برد. گاهی نیز تنها حس کنجکاوی و لذت تجربه جنسی با حیوانات که بر اثر تخیلات و فانتزی‌های جنسی ایجاد شده‌اند، افراد را به سمت رابطه با حیوانات می‌کشانند. در هر صورت علل این اتفاق هر چه که باشد از نوعی اختلال روانی و جنسی نشأت می‌گیرد و نیاز به درمان تخصصی دارد.

اینا رو گوش کردی، اینم گوش کن

مردم انقدر منزجر کننده میشوند که همه ی مردم رو به ایجاد رابطه با حیوان خواهند آورد

اگه با طبیعت و درختان هم میشد بهش روی می آوردند

حتی ماهی ها و یا پرندگان

آدما  آی آدمای روزگار.  چی میمونه از شماها یادگار واقعا چی رو دارید از خودتون به یادگار میزارید

با دیدن این چیزا از اینکه آدم آفریده شدم گله دارم

فلسفه خلقت چیه چرا اینهمه برام عجیب و غریبه

دانلود Burnout Paradise: The Ultimate Box PS3

دانلود Deus Ex: Human Revolution - Directors Cut PS3

دانلود بازی batman arkham city برای PS3

جنسی ,حیوانات ,افراد ,رابطه ,آن‌ها ,شور ,با حیوانات ,این اتفاق ,جنسی با ,است که ,شور و

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

enevesep جغرافیای محمد حسین احسانی بانک مقالات و طرح های توجیهی Pedro's game فروش ، تعمیرات ، ارتقا کامپیوتر ، لپ تاپ | کامپیوتر سروقد در مشهد روزهای دوست داشتنی من ir-biz bueplemcecon Mary's game inmyolaicom