محل تبلیغات شما
به عنوان مردی که قصد همایت از رنان را دارم
به دنبال راهی ام که هر چه بیشتر زنهایی که جای خواب ندارند و غذایی برای خوردن ندارند را پناه داد و برای اینکه اذیت نشن محرمشونم کنم. هر چی میکشم از این دل بزرگمه. خیلی به درد و غصه های مردم فکر کردم  دیدم هر کی هر چی میکشه بیشترین تقصیر به گردن خودشه و آدم از جهنمم میتونه به بهشت برسونه خودشو، پس تصمیم گرفتم هرچه به اون تمایل دارم بکنم ، تصمیم گرفتم هر جور حال دلم خوشه باشم ، من شاد ترین کسی بودم که سراغ داشتم ، آنچه از ارتباط وقایع روم تاثیر گذاشت منو یه افسرده کرد ، آخه هر کی دیدم دروغ میگفت و گولم میزد مثل پینوکیو و دنبال خالی کردن جیبم بود و ندادن حق و زحمه به من ، یه روده راست توی شکمشون ندیدم، همه چی رو برعکس دیدم آنچه به اون باور داشتم در مورد آدمایی که دیدم برعکس همش بهم ثابت شد ، حالا میخوام اونی باشم دوستش دارم ، به نظرم همه چیز مسخرست ، منطق همونه که به نفع شخصه ، طرف هر قانونی را رعایت کنه ، همینکه به ضرر باشه همونطور که عقل از سرت بپره قانونشو زیر پا میزاره و عوض میشه ، خودخواهی هونچه هست که از هر کی دیده میشه در صورتی که همه دم از انسانیت و دعوت به درست کاری میکنند همدیگر را اما سر سوزنی اگه به نفعشون نباشه دست به هر کاری میزنند و خودشونو به آب و آتیش میزنند که به اونچه به نفعشونه برسند ، اگه نفع برای من نباشه چرا بنویسم چرا برم چرا بیام چرا بخوام چرا دل بسوزونم چرا دوست داشته باشم چرا مال کسی باشم یا بخوام کسی را مال خودم کنم ، نفع خود را خواستن همون خودخواهیه ولی برای اینکه زشت به نظر نیاد حد و حدود براشون تعریف می کنند ، مثلا آدم باید اول به فکر خودش باشه تا بتونه رو پای خودش بایسته و به دیگران هم بتونه فکر کنه ولی اگه از فلان حد گذشت میشه خودخواهی ، حرفای صد من یه غاز ، خلاصه خانوم هایی که خیلی بد بیار هستند خودشو به من معرفی کنند، همایت از زن نباید با حلال کردن اون زن برای شخص باشه ، چرا نباشه ، نباید باشه چون نمیتونی اونو به هیچ جلوه ای از خوشبختی نزدیک هم بکنی چه برسه که خوشبختش کنی ، چرا نباشه مگه هر کی به فکر خودش نیست منم میخوام به فکر خودم باشم برا من چه اهمیتی داره اون زن بویی از خوشبختی نبره ، من فقط میخوام به بهونه جا و پناه دادن و یه لقمه نون با حلال کردنش برا خودم لذتی میخوام رو ببرم
حالم از همتون به هم میخوره
شما ها دیگه کی هستید
از درد فرار میکنید به سوی لذت
نه درد میفهمید چیه نه لذت
اونا که درد میکشند باعث دردشون شمایید
از لذتهاشون فهمیدن و بیداری شما میتونه باشه

دانلود Burnout Paradise: The Ultimate Box PS3

دانلود Deus Ex: Human Revolution - Directors Cut PS3

دانلود بازی batman arkham city برای PS3

، ,باشه ,فکر ,کی ,میخوام ,یه ,هر کی ,به فکر ,به اون ,آنچه به ,اون زن

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

petbahicca indragmulresp time Candace's notes Edward's style Melinda's notes دانلود انلاین پاورپوینت topturkconfai pridcontcanhei تازه های شیمی و سلامت